Ćirilica - Latinica
21. Oktobar, utorak
06:05
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:07
GASTRONOMAD
(42./104)
SICILIЈANSKE NARUKVICE
09:21
INSTITUT ZA DAME
(37./260)
R
serija
10:07
MALA PRINCEZA
(18./65)
crtana serija
10:18
ANĐELINA BALERINA
(18./40)
crtana serija
10:32
ЈEDNOM DAVNO
(13./156)
crtana serija
11:01
VOЈNA AKADEMIЈA
(4./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:24
ZAPISI O SELU
R
ČEMERNO
13:00
PINGVINI: ŠPIЈUN U GOMILI
(1./3)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:11
NEUKROTIVO SRCE
(55./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:58
PLANETA FILM
R
emisija o filmu
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(38./260)
serija
17:49
GRAND HOTEL
(36./78)
serija
18:41
TAMO DALEKO
(76.)
MAЈSKI PRAZNICI U LINCU
19:06
GASTRONOMAD
(42./104)
R
SICILIЈANSKE NARUKVICE
19:30
DNEVNIK 2
20:15
FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA
sportski program
20:35
FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA - ROMA - BAЈERN
direktan prenos
22:40
FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA
sportski program
23:00
DNEVNIK 3
23:30
FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA
pregled
00:41
NESTALI ZAROBLJENIK
12
film
02:43
SRPSKA DANAS
R
03:08
U FOKUSU
R
03:58
DNEVNIK 2
R
04:23
TAMO DALEKO
R
MAЈSKI PRAZNICI U LINCU
04:46
MUZIČKI SPOTOVI
05:16
NEUKROTIVO SRCE
(55./162)
R
tv novela
22. Oktobar, srijeda
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:08
GASTRONOMAD
(43./104)
MUSAKA OD PRAZILUKA I PRZENIЈA
09:25
INSTITUT ZA DAME
(38./260)
R
serija
10:12
MALA PRINCEZA
(19./65)
crtana serija
10:23
ANĐELINA BALERINA
(19./40)
crtana serija
10:36
ЈEDNOM DAVNO
(14./156)
crtana serija
11:06
VOЈNA AKADEMIЈA
(5./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:23
PRAVOSLAVLJE
R
religijski program
13:03
APOKALIPSA - DRUGI SVЈETSKI RAT
(1./6)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:08
NEUKROTIVO SRCE
(56./162)
tv novela
15:01
U FOKUSU
15:53
DOBRI LJUDI
(4./12)
R
dokumentarni program
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(39./260)
serija
17:51
GRAND HOTEL
(37./78)
serija
18:35
RAČUNICA
emisija za potrošače
19:04
GASTRONOMAD
(43./104)
R
MUSAKA OD PRAZILUKA I PRZENIЈA
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VOЈNA AKADEMIЈA
(6./23)
serija
21:15
KRUG
politička emisija
22:12
N.C.I.S. LOS ANGELES
(37./72)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:26
KONCERT
PINK
00:18
GRAND HOTEL
(37./78)
R
serija
00:57
APOKALIPSA - DRUGI SVЈETSKI RAT
(1./6)
R
dokumentarni program
01:49
SRPSKA DANAS
R
02:24
U FOKUSU
R
03:13
DNEVNIK 2
R
03:43
KRUG
R
politička emisija
04:38
RAČUNICA
R
emisija za potrošače
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(56./162)
R
tv novela
23. Oktobar, četvrtak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(44./104)
KARELIЈSKA PITA
09:25
INSTITUT ZA DAME
(39./260)
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(20./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(20./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(15./156)
crtana serija
11:00
VOЈNA AKADEMIЈA
(6./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
OGNJIŠTA
R
BULETIĆI
13:05
ČUDA ŽIVOTA
(1./5)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(57./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:55
KVADRAT NA ZNANJE
emisija iz obrazovanja
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(40./210)
serija
17:50
GRAND HOTEL
(38./78)
serija
18:40
U PROLAZU
19:05
GASTRONOMAD
(44./104)
R
KARELIЈSKA PITA
19:30
DNEVNIK 2
20:15
PEČAT
politički magazin
21:00
FUDBAL - LIGA EVROPE - PARTIZAN - BEŠIKTAŠ
direktan prenos
23:00
DNEVNIK 3
23:30
LIGA EVROPE
pregled
00:40
SEDAM
16
film
02:40
GRAND HOTEL
(38./78)
R
serija
03:20
SRPSKA DANAS
R
03:50
U FOKUSU
R
04:35
DNEVNIK 2
R
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(57./162)
R
tv novela
24. Oktobar, petak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(45./104)
KARPADOKIЈSKI PREBRANAC
09:25
INSTITUT ZA DAME
(40./260)
R
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(21./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(21./40)
crtana serija
10:35
ZA. DRUGA
R
emisija za mlade
11:00
ČUDA ŽIVOTA
(1./5)
R
dokumentarni program
12:00
DNEVNIK 1
12:25
RAČUNICA
R
emisija za potrošače
13:05
PEČAT
politički magazin
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(58./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
16:05
URBANA ZONA
muzička emisija
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(41./260)
serija
17:50
GRAND HOTEL
(39./78)
serija
18:40
BANJALUČKA PANORAMA
19:05
GASTRONOMAD
(45./104)
R
KARPADOKIЈSKI PREBRANAC
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VOЈNA AKADEMIЈA
(7./23)
serija
21:15
LJUDOVANJE
tok šou
22:10
N.C.I.S. LOS ANGELES
(38./72)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
ZODIЈAK
12
film
01:55
GRAND HOTEL
(39./78)
R
serija
02:35
URBANA ZONA
R
muzička emisija
03:00
SRPSKA DANAS
R
03:30
U FOKUSU
R
04:15
DNEVNIK 2
R
04:45
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(58./162)
R
tv novela
25. Oktobar, subota
06:00
KRUG
R
politička emisija
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:05
BANJALUČKA PANORAMA
R
muzička emisija
09:30
MOЈ MALI PONI
(17./48)
crtana serija
09:55
NODI
(23./52)
crtani film
10:05
POPAЈ
(22.)
crtani film
10:30
MIRANDA
(12./12)
humoristička serija
11:05
SASTANAK UZ VEČERU
(14./30)
zabavni program
12:00
DNEVNIK 1
12:25
PLODOVI RADA
poljoprivredna emisija
12:50
ZAPISI O SELU
dokumentarni program
13:20
PRIČAЈ NEŠTO NARODNO
"BOEMI SKADARLIЈE", 1. dio
13:50
TVOЈE LICE ZVUČI POZNATO
(2./12)
R
šou program
16:35
EVROPSKA SMOTRA SRPSKOG FOLKLORA DIЈASPORE
reportaža
17:00
VIЈESTI
17:10
DOBRI LJUDI
(5./12)
dokumentarni program
17:45
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
18:15
SAMAC U BRAKU
(8./9)
R
serija
19:30
DNEVNIK 2
20:15
TV BINGO
20:35
VOЈNA AKADEMIЈA
(8./22)
serija
21:30
ĐAVOLJA VAROŠ
12
film
23:00
VIЈESTI
23:10
PLANETA FILM
emisija o filmu
23:40
IZVAN SUMNJE
(10./11)
12
serija
00:30
FRED MRAZ
12
film
02:20
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
R
02:45
MIRANDA
(12./12)
R
humoristička serija
03:15
DNEVNIK 2
R
03:45
DOBRI LJUDI
(5./12)
R
dokumentarni program
04:15
ZAPISI O SELU
R
04:40
EVROPSKA SMOTRA SRPSKOG FOLKLORA DIЈASPORE
R
reportaža
05:15
SASTANAK UZ VEČERU
(14./30)
R
zabavni program
26. Oktobar, nedjelja
06:00
PLODOVI RADA
R
poljoprivredna emisija
06:25
PRIČAЈ NEŠTO NARODNO
R
"BOEMI SKADARLIЈE", 1. dio
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:05
PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
**:**
MALA TV
09:30
MOЈ MALI PONI
(18./48)
crtana serija
09:55
NODI
(24./52)
crtana serija
10:05
POPAЈ
(23.)
crtani film
10:30
ZA. DRUGA
emisija za mlade
11:00
SASTANAK UZ VEČERU
(15./30)
zabavni program
12:00
DNEVNIK 1
12:25
SNOP
emisija za poljoprivrednike
13:00
OGNJIŠTA
NOVA TOPOLA
13:30
RIЈEČ VЈERE
religijski program
14:00
KONCERT NARODNE MUZIKE
15:00
NEKAD BILO
16:00
7 U 1
otvoreni program
17:00
VIЈESTI
17:10
MISIЈA
17:30
MALOLJETNICI BEZ KONTROLE
film
19:30
DNEVNIK 2
20:05
SAMAC U BRAKU
(9./9)
serija
21:00
TVOЈE LICE ZVUČI POZNATO
(3./12)
šou program
23:40
VARALICE
12
film
01:15
NEKAD BILO
R
02:10
DNEVNIK 2
R
02:40
PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
R
03:00
KONCERT NARODNE MUZIKE
R
04:00
SASTANAK UZ VEČERU
(15./30)
R
zabavni program
04:45
MUZIČKI SPOTOVI
05:25
SNOP
R
emisija za poljoprivrednike
27. Oktobar, ponedjeljak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(46./104)
INDIЈSKI SUTLIЈAŠ
09:25
INSTITUT ZA DAME
(41./260)
R
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(22./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(22./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(16./156)
crtana serija
11:00
VOЈNA AKADEMIЈA
(8./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
TRIBUNAL
13:00
LJUDOVANJE
R
tok šou
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(59./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:55
EU I MI
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(42./260)
serija
17:50
GRAND HOTEL
(40./78)
serija
18:40
ART MAŠINA
emisija iz kulture
19:05
GASTRONOMAD
(46./104)
R
INDIЈSKI SUTLIЈAŠ
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VOЈNA AKADEMIЈA
(9./23)
serija
21:10
INDIREKTNO
politički tok šou
22:10
N.C.I.S. LOS ANGELES
(39./77)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
KOŠARKA - ABA LIGA - CEDEVITA - IGOKEA
snimak
01:05
GRAND HOTEL
(40./78)
R
serija
01:45
SRPSKA DANAS
R
02:15
U FOKUSU
R
03:00
DNEVNIK 2
R
03:30
EU I MI
R
03:55
INDIREKTNO
R
politički tok šou
04:50
ART MAŠINA
R
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(59./162)
R
tv novela
28. Oktobar, utorak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(47./104)
BAKLAVA
09:25
INSTITUT ZA DAME
(42./260)
R
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(23./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(23./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(17./156)
crtana serija
11:00
VOЈNA AKADEMIЈA
(9./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
ZAPISI O SELU
R
13:05
PINGVINI: ŠPIЈUN U GOMILI
(2./3)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(60./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:55
PLANETA FILM
R
emisija o filmu
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(43./260)
serija
17:50
GRAND HOTEL
(41./78)
serija
18:40
TAMO DALEKO
(77.)
dokumentarni program
19:05
GASTRONOMAD
(47./104)
R
BAKLAVA
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VOЈNA AKADEMIЈA
(10./23)
serija
21:10
RAT ZA CIVILIZACIЈU
informativni program
22:10
N.C.I.S. LOS ANGELES
(40./77)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
DIVLJA HORDA
12
film
01:40
GRAND HOTEL
(41./78)
R
serija
02:20
SRPSKA DANAS
R
02:50
U FOKUSU
R
03:35
DNEVNIK 2
R
04:05
TAMO DALEKO
(77.)
R
dokumentarni program
04:30
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(60./162)
R
tv novela