Ćirilica - Latinica
1. Oktobar, srijeda
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:27
OTVORENA VRATA
(15./16)
serija
10:30
MALA PRINCEZA
(5./65)
crtana serija
10:41
ANĐELINA BALERINA
(5./40)
crtana serija
11:00
INSTITUT ZA DAME
(25./260)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:24
IZBORNA HRONIKA
12:44
OGNJIŠTA
R
SOČKOVAC
13:10
LJUDOVANJE
R
GOST: NELE KARAЈLIĆ
14:00
VIЈESTI
14:09
NEUKROTIVO SRCE
(42./162)
tv novela
15:03
U FOKUSU
16:05
IZBORI 2014. - PREDSTAVLJANJE POLITIČKIH SUBЈEKATA
**:**
TIHOMIR GLIGORIĆ, BORCI ZA NOVU POLITIKU
**:**
GORDANA VIDOVIĆ, SELJAČKA STRANKA
16:30
SRPSKA DANAS
17:07
INSTITUT ZA DAME
(26./260)
serija
18:00
GRAND HOTEL
(25./78)
serija
18:45
PROMO DNEVNIK 2
18:48
GASTRONOMAD
(28./104)
R
MANTI
19:08
OBNOVA SRPSKE
19:30
DNEVNIK 2
20:25
SP U KOŠARCI (Ž), TURSKA 2014. - SRBIЈA - KUBA
1/8 finala, direktan prenos
22:10
SVEČANOST KOD HRAMA SVETOG MUČENIKA KNEZA LAZARA U BIЈELJINI
reportaža
23:00
DNEVNIK 3
23:25
IZBORNA HRONIKA
23:50
PREMIЈERKA
(28./30)
12
serija
00:50
GRAND HOTEL
(25./78)
R
serija
01:31
SRPSKA DANAS
R
02:01
U FOKUSU
R
02:47
DNEVNIK 2
R
03:17
OBNOVA SRPSKE
R
03:27
LJUDOVANJE
R
GOST :NELE KARAЈLIĆ
04:14
OGNJIŠTA
R
SOČKOVAC
04:38
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(42./162)
R
tv novela
2. Oktobar, četvrtak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(29./104)
ĐAČKI DORUČAK
09:25
OTVORENA VRATA
(16./16)
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(6./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(6./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(1./156)
crtana serija
11:00
INSTITUT ZA DAME
(26./260)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
IZBORNA HRONIKA
13:10
DISKAVERI ATLAS
(12./18)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(43./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:50
ЈAHORINA FILM FESTIVAL
hronika
16:05
IZBORI 2014. - PREDSTAVLJANJE POLITIČKIH SUBЈEKATA
**:**
KANDIDATI ZA ČLANA PREDSЈEDNIŠTVA BiH IZ REDA SRPSKOG NARODA:
**:**
MLADEN IVANIĆ, SAVEZ ZA PROMЈENE
**:**
GORAN ZMIЈANJAC, STRANKA PRAVEDNE POLITIKE
**:**
ŽELJKA CVIЈANOVIĆ, SNSD-DNS-SP
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
INSTITUT ZA DAME
(27./210)
serija
18:00
GRAND HOTEL
(26./78)
serija
18:55
GASTRONOMAD
(29./104)
R
ĐAČKI DORUČAK
19:10
OBNOVA SRPSKE
19:30
DNEVNIK 2
20:10
KRUG
politička emisija
21:00
FUDBAL - LIGA EVROPE - SELTIK - DINAMO
direktan prenos
23:00
VIЈESTI
23:10
IZBORNA HRONIKA
23:30
FUDBAL - LIGA EVROPE
pregled
00:40
GRAND HOTEL
(26./78)
R
serija
01:20
DISKAVERI ATLAS
(12./18)
R
dokumentarni program
02:10
SRPSKA DANAS
R
02:40
U FOKUSU
R
03:25
DNEVNIK 2
R
03:55
OBNOVA SRPSKE
R
04:05
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(43./162)
R
tv novela
3. Oktobar, petak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(30./104)
KARIPSKI SUFLE
09:30
KONCERT HORA KIR STEFAN SRBIN POVODOM STO GODINA OD SMRTI STEVANA MOKRANJCA
11:00
INSTITUT ZA DAME
(27./260)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
IZBORNA HRONIKA
13:05
DISKAVERI ATLAS
(13./18)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(44./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:50
ЈAHORINA FILM FESTIVAL
hronika
16:00
URBANA ZONA
muzička emisija
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
INSTITUT ZA DAME
(28./260)
serija
18:00
GRAND HOTEL
(27./78)
serija
18:50
BANJALUČKA PANORAMA
19:30
DNEVNIK 2
20:15
RAVNA GORA
(8./10)
12
serija
21:10
LJUDOVANJE
tok šou
22:10
N.C.I.S. LOS ANGELES
(29./72)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
IZBORNA HRONIKA
23:45
NEUSTRAŠIVA
12
film
01:35
GRAND HOTEL
(27./78)
R
serija
02:15
SRPSKA DANAS
R
02:55
U FOKUSU
R
03:40
DNEVNIK 2
R
04:10
DISKAVERI ATLAS
(13./18)
R
dokumentarni program
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(44./162)
R
tv novela
4. Oktobar, subota
06:00
KRUG
R
politička emisija
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:05
BANJALUČKA PANORAMA
R
09:30
MOЈ MALI PONI
(12./48)
crtana serija
09:55
NODI
(18./52)
crtani film
10:05
NINA I NEURONI
(23./25)
program za djecu
10:15
13. MEĐUNARODNI FESTIVAL POZORIŠTA ZA DЈECU
reportaža
10:30
MIRANDA
(8./12)
humoristička serija
11:05
SASTANAK UZ VEČERU
(8./30)
zabavni program
12:00
DNEVNIK 1
12:25
IZBORNA HRONIKA
12:50
PLODOVI RADA
poljoprivredna emisija
13:15
KONCERT
13:55
LJUDOVANJE
R
tok šou
14:50
SMRT OKEANA
dokumentarni program
15:50
ЈAHORINA FILM FESTIVAL
hronika
16:00
MARDOKOVE MISTERIЈE
(18./39)
serija
16:50
BAЈRAMSKA MOLITVA U BANJALUCI
snimak
17:15
OČI NJIHOVE GLEDALE SU KABU
religijski program
17:50
SP U KOŠARCI (Ž), TURSKA 2014.
polufinale, direktan prenos
19:50
DNEVNIK 2
20:20
SP U KOŠARCI (Ž), TURSKA 2014.
polufinale, direktan prenos
22:20
MUGABEOVI KRVAVI DIЈAMANTI
12
dokumentarni film
23:00
DNEVNIK 3
23:25
IZBORNA HRONIKA
23:45
IZVAN SUMNJE
(8./11)
12
serija
00:45
BONI I KLAЈD
12
film
02:35
MIRANDA
(8./12)
R
humoristička serija
03:05
MARDOKOVE MISTERIЈE
(18./39)
R
serija
03:50
MUGABEOVI KRVAVI DIЈAMANTI
R
dokumentarni film
04:20
DNEVNIK 2
R
04:45
BAЈRAMSKA MOLITVA U BANJALUCI
R
snimak
05:10
OČI NJIHOVE GLEDALE SU KABU
R
religijski program
05:35
PLODOVI RADA
R
poljoprivredna emisija
5. Oktobar, nedjelja
06:00
IZVAN SUMNJE
(8./11)
R
serija
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:05
PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
**:**
MALA TV
09:30
MOЈ MALI PONI
(13./48)
crtana serija
09:55
NODI
(19./52)
crtana serija
10:05
POPAЈ
(21.)
crtani film
10:15
NINA I NEURONI
(24./25)
program za djecu
10:30
MIRANDA
(9./12)
humoristička serija
11:00
SASTANAK UZ VEČERU
(9./30)
zabavni program
12:00
DNEVNIK 1
12:25
IZBORNA HRONIKA
12:45
SNOP
13:25
7 U 1
otvoreni program
14:25
ŠUŠKA SE ŠUŠKA
film
16:00
ЈAHORINA FILM FESTIVAL
hronika
16:10
MARDOKOVE MISTERIЈE
(19./39)
serija
17:00
STUDIЈSKA POSЈETA NJEMAČKIH PROFESORA
reportaža
17:25
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
17:50
SP U KOŠARCI (Ž), TURSKA 2014.
utakmica za 3. mjesto, direktan prenos
19:50
DNEVNIK 2
20:20
SP U KOŠARCI (Ž), TURSKA 2014.
(6./9)
finale, direktan prenos
23:00
DNEVNIK 3
23:25
IZBORNA HRONIKA
23:45
TЈELOHRANITELJ
12
film
01:50
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
R
02:15
MIRANDA
(9./12)
R
humoristička serija
02:45
SASTANAK UZ VEČERU
(9./30)
R
zabavni program
03:30
MARDOKOVE MISTERIЈE
(19./39)
R
serija
04:15
DNEVNIK 2
R
04:45
PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
R
05:05
FOLKLORIЈADA ROGOLJI
reportaža
05:30
SNOP
R
6. Oktobar, ponedjeljak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(31./104)
PROFITEROLE
09:25
LEONARDO U UMU GENIЈA
(1./2)
dokumentarni program
10:10
MALA PRINCEZA
(7./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(7./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(2./156)
crtana serija
11:00
INSTITUT ZA DAME
(28./260)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
IZBORNA HRONIKA
12:45
TRIBUNAL
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(45./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
16:00
TAMO DALEKO
SVETI NAUM
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
INSTITUT ZA DAME
(29./260)
serija
18:00
GRAND HOTEL
(28./78)
serija
18:55
GASTRONOMAD
(31./104)
R
PROFITEROLE
19:10
OBNOVA SRPSKE
19:30
DNEVNIK 2
20:15
RAVNA GORA
(9./10)
12
serija
21:15
IZBORNA DEBATA - KANDIDATI ZA PREDSЈEDNIKA REPUBLIKE SRPSKE
22:15
N.C.I.S. LOS ANGELES
(30./72)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
IZBORNA HRONIKA
23:45
PREMIЈERKA
(29./30)
12
serija
00:35
GRAND HOTEL
(28./78)
R
serija
01:05
SRPSKA DANAS
R
01:35
U FOKUSU
R
02:20
DNEVNIK 2
R
02:50
OBNOVA SRPSKE
R
03:00
IZBORNA DEBATA - KANDIDATI ZA PREDSЈEDNIKA REPUBLIKE SRPSKE
R
03:50
PREMIЈERKA
(29./30)
R
12
serija
04:30
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(45./162)
R
tv novela
7. Oktobar, utorak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(32./104)
ĐAČKA UŽINA
09:25
LEONARDO U UMU GENIЈA
(2./2)
R
dokumentarni program
10:10
MALA PRINCEZA
(8./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(8./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(3./156)
crtana serija
11:00
INSTITUT ZA DAME
(29./260)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
IZBORNA HRONIKA
13:05
DISKAVERI ATLAS
(14./18)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(46./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
16:00
OGNJIŠTA
R
dokumentarni program
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
INSTITUT ZA DAME
(30./260)
serija
18:00
GRAND HOTEL
(29./78)
serija
18:55
GASTRONOMAD
(32./104)
R
ĐAČKA UŽINA
19:10
OBNOVA SRPSKE
19:30
DNEVNIK 2
20:15
RAVNA GORA
(10./10)
12
serija
21:15
IZBORNA DEBATA - KANDIDATI ZA ČLANA PREDSЈEDNIŠTVA BIH
22:15
N.C.I.S. LOS ANGELES
(32./72)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
IZBORNA HRONIKA
23:45
PREMIЈERKA
(30./30)
12
serija
00:40
GRAND HOTEL
(29./78)
R
serija
01:20
DISKAVERI ATLAS
(14./18)
R
dokumentarni program
02:10
SRPSKA DANAS
R
02:40
U FOKUSU
R
03:30
DNEVNIK 2
R
04:00
OBNOVA SRPSKE
R
04:10
IZBORNA DEBATA - KANDIDATI ZA ČLANA PREDSЈEDNIŠTVA BIH
R
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(46./162)
R
tv novela
8. Oktobar, srijeda
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(33./104)
TARANA ĐUVEČ
09:25
VOЈNA AKADEMIЈA
(1./22)
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(9./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(9./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(4./156)
crtana serija
11:00
INSTITUT ZA DAME
(30./260)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
IZBORNA HRONIKA
12:45
OGNJIŠTA
R
dokumentarni program
13:10
DISKAVERI ATLAS
(15./18)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(47./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
16:05
RUKOMET - SRBIЈA - SRPSKA
R
reportaža
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
INSTITUT ZA DAME
(31./260)
serija
18:00
GRAND HOTEL
(30./78)
serija
18:55
GASTRONOMAD
(33./104)
R
TARANA ĐUVEČ
19:10
OBNOVA SRPSKE
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VOЈNA AKADEMIЈA
(1./22)
serija
21:15
IZBORNA DEBATA - KANDIDATI ZA PREDSЈEDNIKA REPUBLIKE SRPSKE
22:15
N.C.I.S. LOS ANGELES
(33./72)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
IZBORNA HRONIKA
23:45
VARALICE
12
film
01:10
GRAND HOTEL
(30./78)
R
serija
01:50
SRPSKA DANAS
R
02:20
U FOKUSU
R
03:10
DNEVNIK 2
R
03:40
OBNOVA SRPSKE
R
03:50
IZBORNA DEBATA - KANDIDATI ZA PREDSЈEDNIKA REPUBLIKE SRPSKE
R
04:50
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(47./162)
R
tv novela