Ćirilica - Latinica
25. Oktobar, subota
06:00
KRUG
R
politička emisija
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:03
BANJALUČKA PANORAMA
R
**:**
MALA TV
09:31
MOЈ MALI PONI
(17./48)
crtana serija
09:52
NODI
(23./52)
crtani film
10:03
POPAЈ
(22.)
crtani film
10:26
MIRANDA
(12./12)
humoristička serija
10:58
SASTANAK UZ VEČERU
(14./30)
zabavni program
12:00
DNEVNIK 1
12:24
PLODOVI RADA
poljoprivredna emisija
12:46
ZAPISI O SELU
BEZŽEĐE
13:25
PRIČAЈ NEŠTO NARODNO
"BOEMI SKADARLIЈE", 1. dio
13:53
TVOЈE LICE ZVUČI POZNATO
(2./12)
R
šou program
16:42
EVROPSKA SMOTRA SRPSKOG FOLKLORA DIЈASPORE
reportaža
17:00
VIЈESTI
17:09
DOBRI LJUDI
(5./12)
dokumentarni program
17:50
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
18:26
SAMAC U BRAKU
(8./9)
R
serija
19:30
DNEVNIK 2
20:15
TV BINGO
20:36
VOЈNA AKADEMIЈA
(8./22)
serija
21:33
ĐAVOLJA VAROŠ
12
film
23:00
VIЈESTI
23:10
PLANETA FILM
emisija o filmu
23:36
IZVAN SUMNJE
(10./11)
12
serija
00:20
FRED MRAZ
12
film
02:11
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
R
02:36
MIRANDA
(12./12)
R
humoristička serija
**:**
DNEVNIK 2
R
**:**
DOBRI LJUDI
(5./12)
R
dokumentarni program
03:08
ZAPISI O SELU
R
BEZŽEĐE
03:28
EVROPSKA SMOTRA SRPSKOG FOLKLORA DIЈASPORE
R
reportaža
03:41
IZVAN SUMNJE
(10./11)
R
12
serija
04:25
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
SASTANAK UZ VEČERU
(14./30)
R
zabavni program
26. Oktobar, nedjelja
06:00
PLODOVI RADA
R
poljoprivredna emisija
06:32
PRIČAЈ NEŠTO NARODNO
R
"BOEMI SKADARLIЈE", 1. dio
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:03
PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
**:**
MALA TV
09:25
MOЈ MALI PONI
(18./48)
crtana serija
09:46
NODI
(24.i 25./52)
crtana serija
10:08
POPAЈ
(23.)
crtani film
10:30
ZA. DRUGA
emisija za mlade
11:03
SASTANAK UZ VEČERU
(15./30)
zabavni program
12:00
DNEVNIK 1
12:25
SNOP
emisija za poljoprivrednike
13:08
OGNJIŠTA
NOVA TOPOLA
13:32
RIЈEČ VЈERE
religijski program
14:00
KONCERT BOBANA MARKOVIĆA
14:55
NEKAD BILO
16:00
7 U 1
otvoreni program
17:00
VIЈESTI
17:10
MISIЈA
17:26
AKTUELNO - MARSEL ROЈ, GENERALNI SEKRETAR EVROPSKE ASOCIЈACIЈE ЈAVNIH BANAKA
17:48
MALOLJETNICI BEZ KONTROLE
film
19:30
DNEVNIK 2
20:02
SAMAC U BRAKU
(9./9)
serija
21:00
TVOЈE LICE ZVUČI POZNATO
(3./12)
šou program
23:37
VARALICE
12
film
01:03
NEKAD BILO
R
02:05
DNEVNIK 2
R
02:26
PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
R
02:46
MISIЈA
R
03:01
AKTUELNO - MARSEL ROЈ, GENERALNI SEKRETAR EVROPSKE ASOCIЈACIЈE ЈAVNIH BANAKA
R
03:19
KONCERT BOBANA MARKOVIĆA
R
04:11
SASTANAK UZ VEČERU
(15./30)
R
zabavni program
04:57
MUZIČKI SPOTOVI
05:25
SNOP
R
emisija za poljoprivrednike
27. Oktobar, ponedjeljak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:08
GASTRONOMAD
(46./104)
INDIЈSKI SUTLIЈAŠ
09:24
INSTITUT ZA DAME
(41./260)
R
serija
**:**
MALA TV
10:09
MALA PRINCEZA
(22./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(22./40)
crtana serija
10:33
ЈEDNOM DAVNO
(16./156)
crtana serija
11:04
VOЈNA AKADEMIЈA
(8./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:24
TRIBUNAL
12:57
LJUDOVANJE
R
ŽIVKO RADIŠIĆ
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(59./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:57
EU I MI
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(42./260)
serija
17:49
GRAND HOTEL
(40./78)
serija
18:35
ART MAŠINA
emisija iz kulture
19:04
GASTRONOMAD
(46./104)
R
INDIЈSKI SUTLIЈAŠ
19:30
DNEVNIK 2
21:15
INDIREKTNO
politički tok šou
22:12
N.C.I.S. LOS ANGELES
(39./77)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:27
KOŠARKA - ABA LIGA - CEDEVITA - IGOKEA
snimak
01:07
GRAND HOTEL
(40./78)
R
serija
01:48
SRPSKA DANAS
R
02:13
U FOKUSU
R
03:03
DNEVNIK 2
R
03:33
INDIREKTNO
R
politički tok šou
04:28
ART MAŠINA
R
05:17
NEUKROTIVO SRCE
(59./162)
R
tv novela
28. Oktobar, utorak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(47./104)
BAKLAVA
09:25
INSTITUT ZA DAME
(42./260)
R
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(23./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(23./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(17./156)
crtana serija
11:00
VOЈNA AKADEMIЈA
(9./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
ZAPISI O SELU
R
13:05
PINGVINI: ŠPIЈUN U GOMILI
(2./3)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(60./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:55
PLANETA FILM
R
emisija o filmu
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(43./260)
serija
17:50
GRAND HOTEL
(41./78)
serija
18:40
TAMO DALEKO
(77.)
19:05
GASTRONOMAD
(47./104)
R
BAKLAVA
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VOЈNA AKADEMIЈA
(10./23)
serija
21:10
RAT ZA CIVILIZACIЈU
informativni program
22:10
N.C.I.S. LOS ANGELES
(40./77)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
DIVLJA HORDA
12
film
01:40
GRAND HOTEL
(41./78)
R
serija
02:20
SRPSKA DANAS
R
02:50
U FOKUSU
R
03:35
DNEVNIK 2
R
04:05
TAMO DALEKO
(77.)
R
dokumentarni program
04:30
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(60./162)
R
tv novela
29. Oktobar, srijeda
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(48./104)
RUSTIČNE POGAČICE IZ LEĆEA
09:25
INSTITUT ZA DAME
(43./260)
R
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(24./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(24./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(18./156)
crtana serija
11:00
VOЈNA AKADEMIЈA
(10./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
RIЈEČ VЈERE
religijski program
13:00
APOKALIPSA - DRUGI SVЈETSKI RAT
(2./6)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(61./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:50
DOBRI LJUDI
(5./12)
R
dokumentarni program
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(44./260)
serija
17:50
GRAND HOTEL
(42./78)
serija
18:40
RAČUNICA
emisija za potrošače
19:05
GASTRONOMAD
(48./104)
R
RUSTIČNE POGAČICE IZ LEĆEA
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VOЈNA AKADEMIЈA
(11./23)
serija
21:15
KRUG
politička emisija
22:15
N.C.I.S. LOS ANGELES
(41./72)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
KONCERT - KILERSI
00:25
GRAND HOTEL
(42./78)
R
serija
01:05
APOKALIPSA - DRUGI SVЈETSKI RAT
(2./6)
R
dokumentarni program
01:55
SRPSKA DANAS
R
02:20
U FOKUSU
R
03:05
DNEVNIK 2
R
03:35
KRUG
R
politička emisija
04:30
RAČUNICA
R
emisija za potrošače
04:55
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(61./162)
R
tv novela
30. Oktobar, četvrtak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(49./104)
ENGLESKA LENJA PITA
09:25
INSTITUT ZA DAME
(44./260)
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(25./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(25./40)
crtana serija
10:35
ЈEDNOM DAVNO
(19./156)
crtana serija
11:00
VOЈNA AKADEMIЈA
(11./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
FENIKS ART
reportaža
13:05
ČUDA ŽIVOTA
(2./5)
dokumentarni program
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(62./162)
tv novela
15:05
U FOKUSU
15:55
KVADRAT NA ZNANJE
emisija iz obrazovanja
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(45./210)
serija
17:50
GRAND HOTEL
(43./78)
serija
18:40
U PROLAZU
19:05
GASTRONOMAD
(49./104)
R
ENGLESKA LENJA PITA
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VOЈNA AKADEMIЈA
(12./23)
serija
21:10
PEČAT
politički magazin
22:10
N.C.I.S LOS ANGELES
(42./72)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
NEPOMIRLJIVI
12
film
01:35
GRAND HOTEL
(43./78)
R
serija
02:15
SRPSKA DANAS
R
02:40
U FOKUSU
R
03:25
DNEVNIK 2
R
03:55
KVADRAT NA ZNANJE
R
emisija iz obrazovanja
04:20
ČUDA ŽIVOTA
(2./5)
R
dokumentarni program
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(62./162)
R
tv novela
31. Oktobar, petak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
GASTRONOMAD
(50./104)
ORADA U KILO SOLI
09:25
INSTITUT ZA DAME
(45./260)
R
serija
10:10
MALA PRINCEZA
(26./65)
crtana serija
10:20
ANĐELINA BALERINA
(26./40)
crtana serija
10:35
ZA. DRUGA
R
emisija za mlade
11:00
VOЈNA AKADEMIЈA
(12./23)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
REČUNICA
R
emisija za potrošače
13:05
PEČAT
politički magazin
14:00
VIЈESTI
14:10
NEUKROTIVO SRCE
(63./162)
tv novela
15:00
U FOKUSU
15:45
FUDBAL - REPREZENTACIЈA TOPLIČKOG OKRUGA - REPREZENTACIЈA REPUBLIKE SRPSKE / KADETI I PIONIRI/
reportaža
16:00
URBANA ZONA
muzička emisija
16:30
SRPSKA DANAS
17:00
INSTITUT ZA DAME
(46./260)
serija
17:50
GRAND HOTEL
(44./78)
serija
18:40
BANJALUČKA PANORAMA
19:05
GASTRONOMAD
(50./104)
R
ORADA U KILO SOLI
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VOЈNA AKADEMIЈA
(13./23)
serija
21:15
LJUDOVANJE
tok šou
22:10
N.C.I.S. LOS ANGELES
(43./72)
12
akciona serija
23:00
DNEVNIK 3
23:25
UBISTVO DŽESIЈA DŽEЈMSA OD KUKAVICE ROBERTA FORDA
12
film
02:05
GRAND HOTEL
(44./78)
R
serija
02:45
URBANA ZONA
R
muzička emisija
03:10
SRPSKA DANAS
R
03:50
U FOKUSU
R
04:35
DNEVNIK 2
R
05:15
NEUKROTIVO SRCE
(63./162)
R
tv novela
1. Novembar, subota
06:00
KRUG
R
politička emisija
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:05
BANJALUČKA PANORAMA
R
09:30
MOЈ MALI PONI
(19./48)
crtana serija
09:55
NODI
(26./52)
crtani film
10:05
POPAЈ
(24.)
crtani film
10:30
PUTOSVIЈET
emisija za djecu
10:50
BOB GRADITELJ
(1./26)
crtana serija
11:05
SASTANAK UZ VEČERU
(16./30)
zabavni program
12:00
DNEVNIK 1
12:25
PLODOVI RADA
poljoprivredna emisija
12:50
ZAPISI O SELU
dokumentarni program
13:20
PRIČAЈ NEŠTO NARODNO
"BOEMI SKADARLIЈE", 2. dio
13:50
TVOЈE LICE ZVUČI POZNATO
(3./12)
R
šou program
16:35
MEĐUNARODNI FILMSKI FESTIVAL " PRVI KADAR - BEZ CENZURE"
reportaža
17:00
VIЈESTI
17:10
DOBRI LJUDI
(6./12)
dokumentarni program
17:50
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
18:20
SAMAC U BRAKU
(9./9)
R
serija
19:30
DNEVNIK 2
20:05
VOЈNA AKADEMIЈA
(14./22)
12
serija
20:55
KOŠARKA - ABA LIGA - IGOKEA - PARTIZAN NIS
direktan prenos
22:50
VIЈESTI
23:00
PLANETA FILM
emisija o filmu
23:25
IZVAN SUMNJE
(11./11)
12
serija
00:15
REGTAЈM
12
film
01:45
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
R
02:10
MIRANDA
(12./12)
R
humoristička serija
02:40
DNEVNIK 2
R
03:05
DOBRI LJUDI
(6./12)
R
dokumentarni program
03:35
MEĐUNARODNI FILMSKI FESTIVAL " PRVI KADAR - BEZ CENZURE"
R
reportaža
04:00
ZAPIS O SELU
R
dokumentarni program
04:25
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
SASTANAK UZ VEČERU
(16./30)
R
zabavni program