X

Za vaš uređaj je
dostupna aplikacija

latinica  ћирилица
donatorsko
14. Decembar, četvrtak
06:08
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:12
Zabranjene strasti
(60/107)
R
serija
10:03
Stiki majmunoliki
(3/52)
crtana serija
10:14
Oktonauti
(21/50)
10:26
Dofus
(44/52)
crtana serija
10:40
100 čuda svijeta
(32/82)
10:52
Morska patrola
(50/68)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:31
Kuhinjica
12:32
Kvadrat na znanje
obrazovni program
13:06
Zabranjene strasti
(61/107)
serija
14:00
Vijesti
14:10
LJudovanje
R
LJubo Grković
15:04
U fokusu
15:59
Selo gori a baba se češlja
(53/89)
R
domaća serija
16:51
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:52
Panorama Istočnog Sarajeva
18:22
Morska patrola
(51/68)
serija
19:15
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:15
Prenos
63. izbor deset najboljih sportista Republike Srpske
21:18
Pečat
politički magazin
22:22
Dnevnik 3
23:11
Životi obilježeni Aušvicom
dokumentarni film
00:43
Kvadrat na znanje
R
obrazovni program
01:09
U fokusu
R
01:54
Srpska danas
R
02:39
Panorama Istočnog Sarajeva
R
03:07
Dnevnik 2
R
03:37
Pečat
R
politički magazin
04:27
Životi obilježeni Aušvicom
R
dokumentarni film
05:55
Muzički spotovi
15. Decembar, petak
06:10
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:09
Zabranjene strasti
(61/107)
R
serija
10:00
Stiki majmunoliki
(4/52)
crtana serija
10:11
Oktonauti
(22/50)
10:22
Dofus
(45/52)
crtana serija
10:37
100 čuda svijeta
(33/82)
10:53
Morska patrola
(51/68)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:29
Kuhinjica
12:30
Hronika Slavonije, Baranje i Zapadnog Srema
13:05
Zabranjene strasti
(62/107)
serija
14:00
Vijesti
14:07
Šekspir u Italiji
(2/2)
dokumentarni serijal
15:03
U fokusu
15:52
Kuhinjica
R
15:55
Pečat
R
politički magazin
17:00
Srpska danas
17:50
Banjalučka panorama
18:21
Morska patrola
(52/68)
serija
19:13
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:15
Selo gori a baba se češlja
(54/89)
domaća serija
21:14
Post faktum
politička emisija
22:06
Protokol
spoljnopolitički magazin
22:40
Dnevnik 3
23:19
LJudovanje
Јovan Deretić
00:22
Paket aranžman
domaći film
02:17
U fokusu
R
03:00
Srpska danas
R
03:45
Dnevnik 2
R
04:15
Post faktum
R
politička emisija
05:00
Protokol
R
spoljnopolitički magazin
05:30
Muzički spotovi
16. Decembar, subota
06:00
Muzički spotovi
06:25
Banjalučka panorama
R
07:00
Vikend jutro
09:55
Patrolne šape
(18/26)
crtana serija
10:20
OZ
emisija za djecu
10:42
Adolescentrik
emisija za mlade
11:03
Pravoslavlje
religijski program
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:29
Plodovi rada
emisija iz poljoprivrede
13:00
Zapis o selu
Solakovići
13:30
Tamo daleko
Solun - putopisni serijal (175.)
13:57
Svijet zdravlja
emisija o zdravstvu (108.)
14:29
M:agazin
emisija o modernim tehnologijama (13.)
15:00
Tvoje lice zvuči poznato
R
muzički šou program (11.)
17:45
Kuhinjica
R
17:48
Ah ta planeta!
zabavni program
18:17
Senke nad Balkanom
(8/10)
R
12
domaća serija
19:23
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:11
Razgovor sa...
Branko Јanković
21:00
Meso
(8/9)
12
domaća serija
21:45
Trbosjekova ulica 4
(7/7)
12
serija
22:55
Dnevnik 3
23:30
Čovjek na Marsu: Misija na crveni planet
dokumentarni film
00:21
Ah ta planeta!
R
00:46
M:agazin
R
emisija o modernim tehnologijama (13.)
01:16
Adolescentrik
R
emisija za mlade
01:36
Trbosjekova ulica 4
(7/7)
R
12
serija
02:26
Čovjek na Marsu: Misija na crveni planet
R
dokumentarni film
03:16
Dnevnik 2
R
03:46
Tamo daleko
R
putopisni serijal (175.)
04:06
Pravoslavlje
R
religijski program
04:31
Zapis o selu
R
dokumentarni serijal
05:01
Plodovi rada
R
emisija iz poljoprivrede
05:24
Svijet zdravlja
R
emisija o zdravstvu (108.)
05:54
Muzički spotovi
17. Decembar, nedjelja
06:00
Muzički spotovi
06:36
Pregled za lica sa oštećenim sluhom
07:00
Vikend jutro
09:02
Patrolne šape
(19/26)
crtana serija
09:30
Nedjeljom sa Јahorine
10:46
Snop
emisija za poljoprivrednike
11:22
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
dokumentarni serijal
12:00
Dnevnik 1
12:21
Kuhinjica
12:23
Prenos
Fudbal - Italijanska liga - Verona - Milan
14:27
Svijet brzine
emisija o automobilima (138.)
15:00
Snimak
Izbor najbolje tehnološke inovacije
16:11
Razgovor sa...
R
16:46
Kuhinjica
R
16:55
Vijesti
17:05
Trojke
Porodica Cvijanović - dokumentarni serijal
17:31
Veče sa zvijezdama: Nauka dr Hua
dokumentarni film
18:25
Meso
(8/9)
R
12
domaća serija
19:10
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
19:46
Senke nad Balkanom
(9/10)
12
domaća serija
21:00
Tvoje lice zvuči poznato
muzički šou program (12.)
00:17
Hvatanje istorijskih kriminalaca - Priča o forenzici
(3/3)
12
dokumentarna serija
01:08
Veče sa zvijezdama: Nauka dr Hua
R
dokumentarni film
01:58
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (138.)
02:28
Trojke
R
dokumentarni serijal
02:53
Dnevnik 2
R
03:23
Hvatanje istorijskih kriminalaca - Priča o forenzici
(3/3)
R
12
dokumentarna serija
04:14
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
R
dokumentarni serijal
04:39
Snop
R
emisija za poljoprivrednike
05:09
Muzički spotovi
18. Decembar, ponedjeljak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Zabranjene strasti
(62/107)
R
serija
10:00
Stiki majmunoliki
(5/52)
crtana serija
10:11
Oktonauti
(23/50)
10:22
Dofus
(46/52)
crtana serija
10:34
100 čuda svijeta
(34/82)
10:47
Morska patrola
(52/68)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:30
Protokol
R
spoljnopolitički magazin
13:01
Zabranjene strasti
(63/107)
serija
14:00
Vijesti
14:08
Veče sa zvijezdama: Nauka dr Hua
R
dokumentarni film
15:02
U fokusu
15:50
Selo gori a baba se češlja
(54/89)
R
domaća serija
16:40
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:49
Puls života
emisija o zdravlju
18:20
Morska patrola
(53/68)
serija
19:05
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:14
Selo gori a baba se češlja
(55/89)
domaća serija
21:06
Specijal
22:25
Dnevnik 3
23:06
Ciklus filmova Herkula Poaroa: Pogibelj u End Hausu
film
00:44
EU i mi
R
01:09
U fokusu
R
01:49
Srpska danas
R
02:34
Puls života
R
emisija o zdravlju
03:04
Dnevnik 2
R
03:34
Specijal
R
04:29
Ciklus filmova Herkula Poaroa: Pogibelj u End Hausu
R
film
19. Decembar, utorak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:10
Zabranjene strasti
(63/107)
R
serija
10:01
Stiki majmunoliki
(6/52)
crtana serija
10:12
Oktonauti
(24/50)
10:23
Dofus
(47/52)
crtana serija
10:35
100 čuda svijeta
(35/82)
10:46
Morska patrola
(53/68)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:29
M:agazin
R
emisija o modernim tehnologijama (13.)
13:00
Zabranjene strasti
(64/107)
serija
14:00
Vijesti
14:09
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
R
14:34
Zapis o selu
R
dokumentarni serijal
15:00
U fokusu
15:47
Selo gori a baba se češlja
(55/89)
R
domaća serija
16:36
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Prozornica
emisija iz kulture
18:22
Morska patrola
(54/68)
serija
19:07
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:19
Selo gori a baba se češlja
(56/89)
domaća serija
21:11
Revizija
22:15
Dnevnik 3
22:55
Ciklus filmova Herkula Poaroa: Ubistva po abecedi
film
00:38
U fokusu
R
01:18
Srpska danas
R
02:03
Prozornica
R
emisija iz kulture
02:33
Dnevnik 2
R
03:03
Revizija
R
03:33
Dokumentarni program
R
03:58
Ciklus filmova Herkula Poaroa: Ubistva po abecedi
R
film
05:39
Muzički spotovi
20. Decembar, srijeda
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Zabranjene strasti
(64/107)
R
serija
10:01
Stiki majmunoliki
(7/52)
crtana serija
10:12
Oktonauti
(25/50)
10:23
Dofus
(48/52)
crtana serija
10:35
100 čuda svijeta
(36/82)
10:49
Morska patrola
(54/68)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:29
Misija
emisija o borcima
13:00
Zabranjene strasti
(65/107)
serija
14:00
Vijesti
14:08
Ah ta planeta!
R
zabavni program
14:33
Trojke
R
dokumentarni serijal
15:00
U fokusu
15:47
Selo gori a baba se češlja
(56/89)
R
domaća serija
16:37
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Računica
emisija za potrošače
18:23
Morska patrola
(55/68)
serija
19:08
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:14
Selo gori a baba se češlja
(57/89)
domaća serija
21:14
Telering
22:15
Dnevnik 3
22:56
Ciklus filmova Herkula Poaroa: Smrt u oblacima
film
00:39
Misija
R
emisija o borcima
01:04
U fokusu
R
01:44
Srpska danas
R
02:29
Računica
R
emisija za potrošače
02:59
Dnevnik 2
R
03:29
Telering
R
04:19
Ciklus filmova Herkula Poaroa: Smrt u oblacima
R
film
21. Decembar, četvrtak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Zabranjene strasti
(65/107)
R
serija
09:59
Stiki majmunoliki
(8/52)
crtana serija
10:10
Oktonauti
(26/50)
10:21
Dofus
(49/52)
crtana serija
10:33
100 čuda svijeta
(37/82)
10:47
Morska patrola
(55/68)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:29
Kvadrat na znanje
obrazovni program
13:00
Zabranjene strasti
(66/107)
serija
14:00
Vijesti
14:08
LJudovanje
R
tok šou
15:05
U fokusu
15:52
Selo gori a baba se češlja
(57/89)
R
domaća serija
16:49
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Panorama Istočnog Sarajeva
18:21
Morska patrola
(56/68)
serija
19:06
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:12
Selo gori a baba se češlja
(58/89)
domaća serija
21:09
Pečat
politički magazin
22:15
Dnevnik 3
22:54
Ciklus filmova Herkula Poaroa: Pustolovina cipele sa šnalom
film
00:36
Kvadrat na znanje
R
obrazovni program
01:01
U fokusu
R
01:41
Srpska danas
R
02:26
Panorama Istočnog Sarajeva
R
02:51
Dnevnik 2
R
03:21
Pečat
R
politički magazin
04:11
Ciklus filmova Herkula Poaroa: Pustolovina cipele sa šnalom
R
film
05:53
Muzički spotovi