24/09/2016 |  18:39 | Autor: TANЈUG

Јunajtedu dovoljno poluvrijeme za trijumf nad Lesterom

Fudbaleri Mančester Јunajteda pobijedili su na Old Trafordu aktuelnog prvaka Lester sa 4:1 (4:0) u 6. kolu engleske Premijer lige.
Mančester Јunajted - Foto: Screenshot
Mančester ЈunajtedFoto: Screenshot

Јunajted je poslije fantastične igre u prvom poluvremenu postigao četiri gola, od kojih su bila tri udarcima Krisa Smolinga, Markusa Rašforda i Pola Pogbe poslije kornera Dejlija Blinda.

U prvih 45 minuta u strijelce se upisao i Huan Mata, dok je Demaraj Grej ublažio neuspjeh "lisica" sjajnim šutem iz daljine na startu drugog dijela igre.

Ekipa Žozea Murinja prekinula je niz od tri uzastopna poraza, dva u Premijer ligi, i vratila se među vrh tabele.

Sa druge strane, Lester je zabilježio treći poraz ove sezone i nalazi se daleko od bilo kakve prilike da se upusti u trku za odbranu titule.