30/09/2014 |  22:45 | Autor: RTRS

LŠ: Remi Sitija i Rome, PSŽ bolji od Barselone

Fudbaleri Mančester sitija i Rome podijelili su bodove u utakmici drugog kola grupe E Lige šampiona.
LŠ: Mančester Siti - Roma - Foto: RTRS
LŠ: Mančester Siti - RomaFoto: RTRS

Domaće je u vođstvo doveo Aguero golom iz penala u četvrtom minutu, da bi za konačnih 1:1 pogodio Toti u 23. minutu susreta. U ranije odigranom meču iste grupe Bajern je kao gost golom Milera sa bijele tačke savladao CSKA.

Bodove su podijelili APOEL i Ajaks u grupi F, dok je veliku pobjedu upisao Par Sen Žermen, koji je na "Parku prinčeva" savladao Barselonu.

Iznenađenje u grupi G priredili su fudbaleri Maribora koji se neporaženi vraćaju sa gostovanja iz Gelzenkirhena. U istoj grupi Čelzi je golom Matića savladao Sporting u Lisabonu.

U grupi H BATE Borisov je savladao Atletik Bilbao rezultatom 2:1, dok su u Donjecku Šahtjor i Porto odigrali meč bez pobjednika (2:2).